Linda Rybová: Showbyznys už nezvládá?

Na obrazovkách ji najednou vídáme jen velmi málo. Podle samotné herečky Lindy Rybové je to tím, že je velmi plachá a nesmělá. Opravdu? Ne vždycky tomu totiž tak totiž bývalo. V devadesátých letech byla divokou rockovou lolitou, která motala hlavu mužům v klipu Wanastovek ´Andělé´.

V té době chodila s rockerem, Robertem Kodymem (51). „Tehdy jsme pořád hulili a nespali,“ vzpomínala Rybová. Později se o ní mluvilo jako o té, co rozvrátila manželství herce Davida Prachaře (59), s nímž má nyní tři děti.

Také vás může zajímat ...

Kde je konec té rebelky, výrazné televizní hvězdy? Mohou za to snad nelichotivé reakce diváků a její zadupané sebevědomí? Mnozí se například ptali, proč se Rybová na rozdíl od svých kolegyň nikdy neobjevila v žádné z tolik populárních televizních show.

Linda se ale nechala slyšet, že takovéto předvádění jí vůbec nesedí, prý jí nedělá dobře ten zájem veřejnosti. „Já nejsem soutěživý typ. Já toho nejsem úplně schopná,“ svěřila se. Například ve StarDance by prý mohla tancovat jen kdyby nehrozilo, že ji někdo bude hodnotit a vyřazovat.

V případě slavné kumštýřky, která musí být zvyklá na publikum, je to ale velmi zvláštní. Co se s herečkou děje? Rybovou evidentně sžírá strach z neúspěchu. Z toho, že by měla ostudu, musela čelit kritice.

Zasáhla ji snad tolik smršť zlých slov kvůli jejímu vyjádření o správném stravování? V někdejším televizním kuchařském pořadu Herbář se herečka zaměřovala na bylinky. Dalo by se tedy očekávat, že se ve zdravé výživě alespoň trochu vyzná.

Lidé ale její názory drsně odsoudili. „To, co se děje teď, ta šílená snaha o všechno zdravé, já bych to zakázala. Je to hrozný byznys, vše musí být bio, maximální kvalita. Já si obecně myslím, že se má hlavně jíst v nějakých rozumných porcích po třech hodinách.

Z jídla se musí člověk těšit, nemá to být středobod života,“ řekla Rybová v rozhovoru. Za to si ale vyslechla své. „Pokud budeme v nějakých rozumných porcích konzumovat nekvalitní potraviny, opravdu pro své zdraví moc neuděláme,“ bouřili se lidé.

„Paní Rybová zřejmě zcela nechápe, co je kvalitní jídlo a co znamená bio,“ opřel se do ní další. A ještě ji nařkli, že rozhovor vznikl jen proto, aby udělala reklamu na vodu balenou v plastových láhvích.

Každý takový slovní útok musí být pro citlivou Lindu nepředstavitelně bolestný. Velmi ji zřejmě zasáhlo i to, že byla její gastro-show zrušena. Rozhodla se snad proto raději z veřejného dění úplně stáhnout? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama