Linda Rybová: Skočí zase do postele s muzikantem?

Stereotyp ruku v ruce s únavou a vyčerpáním. Takhle by se dal charakterizovat současný vztah Lindy Rybové (42) a Davida Prachaře (59). Ti si splnili dávný sen, kterým bylo vybudování hnízdečka lásky z polorozpadlého mlýna v malebné krajině nedaleko Prahy.

Nakonec to ale vypadá, že se spíš pomalu stává jejich prokletím. Nejenže se otřásl v základech rodinný rozpočet kvůli rozsáhlé rekonstrukci, ale také si pomalu uvědomují, že si na sebe ušili pořádný bič.

Také vás může zajímat ...

Manželé totiž musí být stále v pohotovosti, jelikož v blízkosti protéká řeka Kocába a když přijde velká voda, občas zaplaví i jejich pozemek. Když se k tomu přidá ještě neustále pendlování mezi vsí a Prahou, začíná z toho pomalu být neúnosná situace.

Vztah se sice snaží zachránit tím, že momentálně přebývají v hlavním městě, nicméně mlýnu se vzdát nechtějí. Údajně jsou oba na pokraji sil a dokonce se objevují spekulace, že to mezi nimi pořádně skřípe.

„Je úplněnesnesitelný,“ řekla Rybová o svém manželovi a vypadá to, že se situace nelepší. Není se ale čemu divit. Rybová byla dlouhou dobu zvyklá na úplně jiný styl života. Chodila s muzikanty Janem Kalouskem (55), Danem Bártou (47) nebo také Robertem Kodymem (50).

S nimi prožívala to, co jí momentálně schází – žádné starosti, lehkomyslnost a hlavně svoboda. Vyhlídne si snad nějakého a s vidinou úlevy od všech starostí mu podlehne, nebo zvítězí zdravý rozum a především zodpovědnost?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...