Lituje Angelina rozchodu s Bradem

Snaží se vypadat nad věcí, ale ve skutečnosti se herečka Angelina Jolie (42) trápí jako nikdy předtím. „Nelíbí se mi být sama. Není to to, co chci. Může se zdát, že mám vše pod kontrolou, ale doopravdy se jen snažím zvládnout své dny,“ přiznala naprosto na rovinu Angelina.

Přitom to byla ona, která se s celosvětovým sexsymbolem hercem Bradem Pittem (53) chtěla nechat rozvést. Teď to začíná skoro vypadat, že kráska svého rozhodnutí opustit otce svých šesti dětí lituje. Být sama, na tom údajně není nic pozitivního ani hezkého. Je to pro ni prý jenom těžké.

Zůstává tak velkou otázkou, jestli se ještě bude dát něco dělat a Angelina zkusí o svého muže bojovat a získat ho zpět. Nebo nechce dvakrát vstupovat do stejné vody a raději se poohlídne jinde?

Také vás může zajímat ...

Taková kráska asi dlouho sama zůstávat nebude…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...