Lituje kariérní minulosti

I když moderátora Dalibora Gondíka (48) a jeho sestru Adélu Gondíkovou (45) proslavilo natáčení bezmála 500 dílů kutilského pořadu Rady ptáka Loskutáka, zpětně toho hlavně on velmi lituje. Je totiž přesvědčený o tom, že mu to zničilo kariéru a právě kvůli pořadu o jeho obličej nikdy nebyl příliš velký zájem.

„U nás se hodně dá na nálepku. „Jakmile člověk nějakou získá, už se s ním táhne do konce života a nic s tím neudělá. A já mám nálepku přiblblého znalce kytek, i když jim ve skutečnosti vůbec, ale vůbec nerozumím,“ přiznal své trápení Gondík, který prý dodnes sklízí posměch.

Také vás může zajímat ...

Nejvíc ho trápí fakt, že si nikdy nezahrál v pořádných divadelních hrách, například od Williama Shakespeara. Otázkou ale zůstává, zda by se bez Loskutáka vůbec nějak proslavil, a nestal se pouze jedním z dalších neznámých herců malých „štěků“.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...