Lituje, že byl špatný otec

Před několika měsíci se herec Miroslav Etzler (53) stal počtvrté otcem, což mu naprosto změnilo jeho dosavadní pohled na svět. Malému Samuelovi se věnuje natolik, že začal litovat toho, že na své předchozí děti neměl tolik času a myslel především sám na sebe.

Také vás může zajímat ...

Přiznal, že když ve svých šestadvaceti letech nastoupil do Národního divadla mezi g i g a n t y českého herectví měl jiné priority než děti. „Byl jsem ambiciózní kok*t. Miloval jsem své děti, ale teď vidím, že jsem jim spoustu věcí zůstal dlužen,” vysvětlil otevřeně Etzler, který má z prvního manželství dceru Markétu a Mangdalénu a poté s kolegyní Zuzanou Bydžovskou (57) syna Kristiána.

Je ovšem zajímavé, že ještě před tím, než se Samuel narodil herec tvrdil, že na další dítě není úplně připravený. Pak ale začal i hubnout, aby zůstal co nejdéle zdravý a fit. Mladé ženy holt dělají s muži pořádné divy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...