Lituje, že se přiznala k lásce k ženám

Učinila přiznání, které jí změnilo život. Ačkoli herečka z Ulice Jitka Smutná (68) byla několik let manželkou Jaromíra Nekudy (78), před pár měsíci vyhlásila do světa, že má homosexuální orientaci.

Sice se jí nejspíš pořádně ulevilo, jelikož to v sobě dusila opravdu dlouho, nicméně sama z části toho, že přiznání učinila, s odstupem času lituje.

Také vás může zajímat ...

„Dostala jsem za něj spravedlivou odplatu,“ přiznává herečka, kterou „nadzvedává ze židle“, když si o sobě někde přečte, že je nejslavnější českou lesbičkou.

Homosexuální orientaci má také v Ulici

Cítí to jako urážku a ačkoli to možná některá média považují za pochvalu, ona ne. Sama cítí, že je v dnešní světě naprosto přirozené, že lidé žijí i jinak než je v heterosexuálních párech.

Pravdou ale je, že možná už na svém přiznání vydělala. Vždyť i v Ulici hraje ženu, která se přiznala k homosexuální orientaci. A nebýt tedy toho, že je sama taková, možná by se k podobné roli nedostala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama