Ljuba Krbová: Manžel už jí nestačí?

Oblíbená herečka LJUBA KRBOVÁ (59) vždycky působí jako vyrovnaná, milá osoba a její dlouholetý vztah se spisovatelem ONDŘEJEM NEFFEM (73) se zdá být bez mráčku. I tady ale platí, že zdání někdy klame.

Stálice seriálu Ulice Ljuba Krbová (60) má energie na rozdávání. Pokud zrovna nenatáčí, trénuje bojové umění wu-šu nebo cestuje po světě s fotoaparátem. Spojuje tak své dvě velké vášně, fotografování a výpravy do exotických lokací.

Také vás může zajímat ...

Příliš dobrodružná

Představu dokonalého života doplňuje její desetileté manželství s Ondřejem Neffem (73). V poslední době se ale čím dál častěji objevují signály, že všechno nefunguje tak skvěle, jak by se mohlo zdát.

Fanoušky už před pár lety znepokojila zpráva, že herečka měla při svých výpravách do Afriky nebo Asie několikrát namále a nejméně dvakrát se ocitla v ohrožení života. Nástrahy adrenalinové dovolené jí pomáhal překonat manžel, ale tomu zřejmě začíná docházet dech.

Má milence v zahraničí?

Nic dobrého pro jejich vztah nevěští zpráva z letošního léta, že Krbová vyrazila na výpravu do dalekých krajů sama. Fakt, že manžela nechala doma, aby hlídal psy, zní jako nejlacinější výmluva. Existují přece kvalitní hotely pro psy, kde by o jejich miláčky bylo profesionálně postaráno.

Přišel ale ještě těžší kalibr, když se herečka podřekla, že nejenom s manželem neslaví desetileté výročí svatby, ale že ani přesně neví, na které datum připadá.

A nejen to. Už přímo jako poplašná zpráva zní, že Krbová donedávna trávila skoro víc času v Německu než doma. Údajně to bylo kvůli práci, ale brzy se ozvaly dohady, že za dlouhodobým pobytem mohl být jiný muž. Dodnes v tom není jasno. Krbová má jedinou dceru Annu (31) a ví se, že vždycky toužila po větší rodině. Před časem uvažovala o adopci, ale to jí doma neprošlo.

Hledá snad útěchu ve vztahu s milencem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama