Ljuba Krbová: Pořád mu neodpustila

Děti bohužel mít nemohli a ani s adopcí to nevyšlo.

Herečka LJUBA KRBOVÁ (60), známá ze seriálu Ulice, vždy snila o velké rodině, ale sama si ji bohužel pořídit nemohla. Její manžel ONDŘEJ NEFF (74) s adopcí nesouhlasil.

Vždycky snila o tom, jak jí po domě budou běhat její děti, ale bohužel se jí to nikdy nesplnilo. Herečka Ljuba Krbová (60) bohužel vlastí potomky mít nemohla, a tak zvažovala všechny ostatní možnosti. Rozhodla se, že by si chtěla dítě adoptovat. Měla by svoje vytoužené miminko a zároveň by ho dostala z dětského domova a zajistila mu skvělý život.

Také vás může zajímat ...

Celá natěšená tehdy svůj nápad řekla svému muži, ten ji ale velmi zklamal.

Cizí dítě nechtěl

S adopcí prý nesouhlasil, prý si nepřál vychovávat cizí dítě. Buď vlastní, nebo žádné. To se Krbové hluboce dotklo, a tak nakonec zůstala bezdětná. Dodnes to prý manželovi vyčítá a nedokáže mu to odpustit. Tím pádem jejich manželství není úplně ideální, Ondřej si na to už prý zvykl. Nicméně Krbová se s tím, že nemá děti, nejspíš nikdy nevyrovná..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...