Ljuba Krbová: Proč ohrožuje zdraví manžela?

Bude další takový adrenalin pro Ondřeje poslední?

Ljuba Krbová (59) hraje oblíbenou postavu Aničky Liškové v nekonečném seriálu Ulice. Zatím co její postava vypadá, že by neublížila ani mouše, její představitelka je velmi rázná žena, která nikomu nedá nic zadarmo.

A dokonce to platí i o jejím muži Ondřejovi Neffovi (78), kterému už přitom táhne na osmdesát. Ten sám přiznal, že už své manželce leckdy nestačí a dochází mu energie.

Také vás může zajímat ...

Přesný opak své role

Krbová je přesný opak své postavy, pro kterou je největším dobrodružstvím, když může na své zahrádce okopávat kytky nebo zajít s kamarádkou na dvojku vína.

V normálním životě s ní ale doslova šijí všichni čerti a často jí chybí adrenalin. Jejímu manželovi tak začíná pomalu docházet, že mít o třináct let mladší ženu má nejen své dobré, ale také stinné stránky.

Riskoval kvůli ní život

Touha Ljubypo adrenalinu už přitom Ondřeje málem stála život. I když totiž kdysi byl po těžké operaci, tak chtěl herečce splnit přání a lezl s ní na nebezpečný Mount Everest. Doktoři mu prý přitom jasně říkali, že je to nejen kvůli jeho věku, ale hlavně zdravotnímu stavu nebezpečné.

“Před manželem se skláním,” pochválila Ljuba sice svého muže, ale možná by se slušelo více hledět na jeho zdraví. Následky divokých dobrodružství, kterým ho Ljuba vystavuje, by ho klidně mohly stát zdraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...