Loučení s Janem Třískou v Národním divadle

Na pokraji sil. Přesně tak se cítí smutkem zkroušená vdova po herci Janu Třískovi (†80), herečka Karla Chadimová (74). Přiletěla do Čech za svým tragicky zemřelým mužem, který se osudově zřítil z Karlova mostu do Vltavy.

Také vás může zajímat ...

Následkům zranění podlehl bohužel dřív, než se s ním stačila rozloučit. Důstojné rozloučení s filmovou legendou proběhlo ve zlaté kapličce, v Národním divadle. V pátek 6. října přišly zesnulému herci dát poslední sbohem stovky jeho hereckých kolegů.

„Děkuji všem, kteří věří, že Jan miloval život a nikdy by si ho sám nevzal,“ řekla vdova, která s Janem žila skoro padesát let. Na pohřeb přiletěly z Ameriky i jejich dcery Karla a Jana. Velkolepý pohřeb české legendy se vysílal v přímém přenosu. Smuteční vůz s rakví pak z Národního divadla projížděl Prahou a kvůli němu se zastavila i doprava…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...