Loví chlapy na svou nahotu?

Ne, že by moderátorka a maminka dvou malých dětí Lucie Borhyová (42) neměla co ukázat, ale její neustálé vystavování skoro nahého těla na sociálních sítích už hraničí s otázkou: „Proč?“

Figuru má tahle slavná česká moderátorská krasavice jako lusk, o tom netřeba debatovat, ale přece jen její neutuchající prezentace svého skoro nahého těla je přinejmenším podezřelá.

Také vás může zajímat ...

Co tím sleduje?

Už přece mnohokrát široké veřejnosti dokázala, že patří ke kráskám zasloužícím si obdiv, nač skoro denně přidávat další a další fotky v bikinách u moře či u bazénů? Zepředu, zezadu, ze strany i s erotickými zákoutími.

Je snad nespokojená ve vztahu se svým mladším přítelem Michalem Smečkou (32), se kterým tvoří pár už několik let a líčí tímhle rafinovaným způsobem sítě na někoho dalšího?

Žárlí na ni?

Proč by se jinak takhle chovala? Vždyť vzhledem k tomu, že má dvě malé děti není toto počínání tak úplně bez rizika trapasu. Co na to asi říká Smečka, když si kdekdo může prohlížet jeho partnerku skoro nahou kdy se mu zachce? Zřejmě není ušetřen dvojsmyslných vtípků ani vulgárních poznámek. Od cizích ani od přátel. Nevadí mu to? A co teprve její děti?

Jistě i ony si po prázdninách budou muset od spolužáků vyslechnout svoje.

Chce snad Lucie dopadnout jako herečka Kateřina Hrachovcová (44), která se začala podobným producírováním tak intenzivně zabývat, že samým sebeobdivem zaplavila veškerá média?

Donutí ho ke svatbě?

Ano, vysloužila si i mnoho pochvalných komentářů, ale stálo jí to za spoustu ironických poznámek rádoby vtipálků pod těmito příspěvky na internetu? A tím pádem tak trochu i ztrátu vlastní důstojnosti?Lucie zatím tak daleko nezašla, její motivy jsou aspoň z části dozajista jiné. Proslýchá se, že by se ráda vdala a ještě do třetice stihla další dítě.

Smečka se ale k ničemu nemá, a tak se zřejmě oklikou rozhodla ho trochu popostrčit. A když se nechytí on, určitě zabere mnoho dalších. Lucie je žádoucí partie, krásná, úspěšná, schopná i finančně zajištěná. Na co Smečka čeká, nechce-li o svou vyvolenou brzy přijít? Ano, Lucie je o deset let starší než on. Čeká snad na mladší nevěstu?

Moderátorka ale není z těch, co by se hroutili z rozchodu.

Dva „úspěšné“ rozpady vztahů s tatínky svých dětí už má za sebou, takže v nich chodí s bravurní jistotou.

Mohl by litovat!

Smečka by zřejmě splakal nad výdělkem, tudíž by se měl mít k činu a nevyčkávat tak dlouho, než mu vyhlášenou sexy blondýnu vyfoukne někdo, kdo přesně ví, co chce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...