Loví zase marně chlapy?

Konečně se rozhodla, že chce mít po svém boku muže! Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (55) si asi uvědomila, že nechce strávit zbytek života osamělá a začala přemýšlet o tom, jak ulovit chlapa. A vsadila na taktiku, která se v poslední době začíná hlavně mezi světovými celebritami velmi rozmáhat.

Blanarovičová totiž zveřejnila na sociální síti fotografii, na které je zcela nenalíčená a navíc přiznává únavu. A stejně tak, jako jsou za tento upřímný způsob obdivovány americké hvězdy, dočkala se kladné reakce také česká herečka.

Také vás může zajímat ...

„No já zírám, toliko krásy po ránu,“ zněl například jeden z mnoha komentářů od fanoušků.

Má moc práce

Blanarovičové se ovšem v poslední době velmi daří v práci, což jí do milostného života přináší velkou nevýhodu.

Připravuje galakoncert své nadaci La Sophia, učí se texty k nové komedii, natáčí seriál a ještě ke všemu koncertuje. Nemá proto skoro žádný volný čas, kdy by si nového partnera hledala. „Nebyl čas a v autě asi těžko někoho potkám.

Ale těším se na to, prostě si neumím představit, že bych byla samorost,“ přiznala herečka. Udělá tedy nějaké ústupky, aby si někoho našla?

Dokáže ustoupit?

Je tedy otázkou, co Blanarovičová ve svém životě upřednostní. Je totiž více než jasné, že pokud chce budovat vážný vztah, nemůže v takovém pracovním tempu dále pokračovat. Jenže ještě nedávno, kdy se jí v práci příliš nedařilo, doufala, že se jí naskytnou nové příležitosti.

To se jí splnilo, a momentálně neví kam dřív skočit. Po čem tedy doopravdy touží?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...