Lucie Benešová a Tomáš Matonoha: Vůbec spolu nejsou

I jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu přiznal velké problémy v manželství. Známý herec Tomáš Matonoha (47) a jeho žena Lucie Benešová (44) uvádějí, že spolu nemají ideální vztah. Jeden z nejhlavnějších zabijáků jejich manželství je čas.

Netráví spolu moc času a chybí jim to

Také vás může zajímat ...

Tedy přesněji, nedostatek času. „Je věčně pryč, chtěla bych ho mít víc doma,“ posteskla si Benešová. Když se prý však stane zázrak a její muž má skutečně volno, má pro změnu pracovní povinnosti ona. Není divu, že mají problémy, když spolu netráví skoro žádný čas a navzájem si nedostatek zájmu vyčítají.

Žádné soukromí

I kdyby však manželé chtěli nějakou tu chvilku pro sebe, je to vcelku nereálné. Jejich nejmladší dcerka Lara (7), která v září nastoupila do první třídy, vyžaduje jejich veškerou pozornost. Dokonce odmítá jet na víkend k tetám, babičkám či kamarádkám, jelikož by tam musela být bez rodičů, což je pro ni nepředstavitelné.

„Je na nás teď dost závislá,“ tvrdí Benešová.

Půjdou od sebe?

Nedostatek času a tím pádem i zájmu a k tomu vůbec žádné soukromí. To je dost vážný důvod k rozpadu manželství a mnoho párů se právě z tohoto důvodu rozešlo. Čeká stejný osud Matonohu a Benešovou? Jejich vztah se totiž nijak nelepší a vypadá to, že si Tomáš nedostatek zájmu manželky vynahrazuje tak, že se zavalil prací.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama