Lucie Benešová: Doma jako ve vězení

2.premiera AIDA

Jednu dobu šla z role do role, jen vzpomeňme, že například hrála jednu z hlavních úloh v seriálu Gympl. Od té doby už uplynulo hodně vody a zdá se, jako by se Lucie Benešová z televizních obrazovek vytratila.

Co se vlastně s atraktivní blondýnkou, která se objevovala třeba i v seriálu Ulice, stalo? S manželem Tomášem Matonohou (47) a čtyřmi dětmi se přestěhovali z menšího do většího, tedy do vily v pražských Řepích, kde by měla Lucie podle představ ostatních členů velké rodiny fungovat jako vzorná hospodyňka.

Také vás může zajímat ...

Jenomže Lucie najednou není ve své kůži, byla zvyklá na to, že je její čas rozpočítaný na minuty, že ráno běží do práce a odpoledne z práce domů. Teď jako by visela ve vzduchoprázdnu. V divadle hraje jen ve dvou představeních.

„Hrát třeba obden, a k tomu ještě zájezdy mimo Prahu, to by mi doma asi neprošlo,“ posteskla si. Z toho je jasné, že přísný manžel ji obsadil do role paní domu, a tečka. Jenže on sám na Lucii nemá čas, je vytížený a nyní ještě propadl hudbě, má kapelu.

Lucie zařizuje dům, pracuje na zahradě a cítí se osamělá. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...