Lucie Benešová: Je s ním jen pro peníze?

Postavil jí dům a poslouchá ji na slovo. Herec TOMÁŠ MATONOHA (47) si svou ženu LUCII BENEŠOVOU (44) patřičně rozmazluje a taky je velmi poslušný. Zdá se ale, že se mu to tak trochu vymstilo.

Jaké si to uděláš, takové to máš. Toto známé české přísloví je jako dělané pro herce Tomáše Matonohu (47), který svou ženu Lucii Benešovou (44) zahrnul vším, co kdy chtěla. Nicméně Matonohovi peníze nepadají z nebe a vydělává si je vcelku těžko, což jeho ženu příliš nezajímá.

Také vás může zajímat ...

Proč by jinak moderoval ohrané zábavní pořady a hrál v seriálech, nad kterými by dřív ohrnul nos?

Chce žít v luxusu

Aktuálně manželé rekonstruují svůj dům. Tedy abychom byli přesnější, rekonstruuje ho Lucie a Tomáš jí jen dává peníze, do ničeho totiž nesmí mluvit.

„Jsem perfekcionistka, vše musí mít své místo,“ pyšní se Lucie. Pochlubila se taky tím, že do budoucna chce najmout uklízečku. Co bude tedy celé dny dělat? Děti už jsou velké a o její péči příliš nestojí. Nejspíš bude Lucie čekat, až její milý přijde z práce. Bude jí to ale stačit?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama