Lucie Benešová: Koho má v posteli?

Nový muž se objevil v posteli Lucie Benešové. Jmenuje se Petr Štěpán (46), je uhrančivý, charismatický, narodil se v Šumperku a vystudoval brněnskou JAMU.

Jít s ním do postele Lucii velí scénář seriálu Slunečná, kde Petr hraje jejího dávného ctitele, který se náhle rozhodl navázat tam, kde před dvěma desítkami let skončil. Přijíždí do Slunečné s květinami a cílem vrátit se ke krásné Róze, což je postava, kterou Benešová v seriálu představuje.

Také vás může zajímat ...

Ač se herci příliš neznali, byli nuceni natáčení začít milostnou scénou. „Když člověk musí jít do trenek a u hereček do spodní košilky, je to náročné. A my jsme do toho skočili rovnýma nohama,“ vzpomíná herec.

Podobně hovoří i Lucie: „Ano, podali jsme si ruce, řekli si dobrý den a šli jsme na věc, protože naše první scéna byla, jak si hodně těsně povídáme v pokojíku.“

Trochu ji zaskočilo, že se její Róza takhle najednou spustila. Stejně jako mnoho dalších kolegyň, ani ona milostné scény nevyhledává. Na druhou stranu, Petr Štěpán je zajímavý muž. „Je to jen práce, nic víc,“ říkají na to obvykle herečky. Doufejme, že Lucii tenhle fešák nechává chladnou, vždyť je přece šťastně vdaná…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...