Lucie Benešová: Mluví dětem do života – až moc!

Je dokonalá organizátorka, což je o ní známo. Ne každá žena by dokázala skloubit hereckou profesi, v níž je úspěšná, s výchovou čtyř dětí.

Lucie Benešová to vždy zvládala na jedničku. Nebyl pro ni problém účinkovat v seriálu, jehož natáčení začínalo v šest hodin ráno, po práci doběhnout domů s nákupem, bleskově uvařit pro početnou rodinu, vyprat, uklidit, podepsat úkoly.

Také vás může zajímat ...

Vytvořila si přesný rozvrh hodin a podle něj postupovala. To je obdivuhodné, nicméně horší je, že si krásná herečka zřejmě zvykla organizovat život i dospělým, a ti z toho nadšeni být nemusí.

Například na téma svatby syna Luciána (23) s radostí prohlásila: „Původně jsem si sice říkala, že nic plánovat nebudu, ale organizátorství mám přeci jen v krvi, takže jsem nachystala různá svatební překvapení, do kterých jsem zapojila celou rodinu.“

Dospělí synové většinou zrovna nejásají, když se jim maminka plete do jejich plánů a všelijak je mění. Snachu Anežku (23) blond herečka chválí, ale už několikrát se nechala slyšet, že Lucián je na ženění a zakládání rodiny mladý. Jak dlouho vydrží snacha snášet, že jí tchyně mluví úplně do všeho?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...