Lucie Benešová vyžaduje luxus

Herec Tomáš Matonoha (46), který je jejím mužem, to asi nemá v manželství úplně jednoduché. Herečka Lucie Benešová (42) si totiž prý potrpí na absolutní komfort a luxus, který musí navíc být přesně podle jejích pravidel.

Skromná není například při výběru dovolené. Možná si představíte ubytování v drahém hotelu s all inclusiv se služebnictvem. I to je ale pro Benešovou už málo. Jak sama blonďatá kráska přiznala, míjení se s cizími turisty v hotelovém komplexu není nic pro ni.

Raději má celý dům pro sebe, aby její soukromí prostě nikdo nenarušoval. Ani okolní hosté, ani třeba uklízečka. „Když musíte hromadně snídat nebo večeřet s ostatními lidmi, to není úplně ideální,“ nechala se slyšet Benešová s tím, že si raději s manželem pronajme celý dům, třeba přímo na mořské pláži.

A právě takový plán má herečka na letošní dovolenou. „Pronajmeme si v Chorvatsku dům, který je vlastně dva metry od moře. Je to tak mnohem pohodlnější. Jedině tak si užijeme ten pravý klid,“ dodává. K jídlu si pak chce dopřávat plody moře, které si sami naloví.

Také vás může zajímat ...

„Chytáme rybičky, které si pak připravíme na grilu,“ těší se Benešová na úplný ráj. Nad nároky herečky se pozastavují i některé její kamarádky. „Známá ji chtěla zlákat na dovolenou, ale Lucie si dala podmínku, že chce mít celý dům pro sebe.

Není jednoduché jí stačit,“ poreferoval nám zdroj z okolí herečky. Nutno ale uznat, že jako matka čtyř dětí, si nějaké to pohodlí právem zaslouží. Ostatně, vždyť je to celebrita, která si může v možnostech vybírat a dopřát si nějaký ten nadstandard.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...