Lucie Bílá: Dává synovi až příliš volnosti

Pořádnou kritiku fanoušků si vysloužila zpěvačka Lucie Bílá (52) za svůj přístup k výchově svého jediného syna Filipa Kratochvíla (22). Vypadá to totiž, že kvůli své opět nalezené lásce a pracovní vytíženosti na něj nemá příliš mnoho času a síly, a proto ho nechává růst jako dříví v lese.

Nejenže se Kratochvíl rozhodl studovat filmovou školu, kterou následně opustila a odstěhoval se do Francie, teď nemá Bílá ani pořádný přehled o tom, co tam vlastně dělá. „Co bych to byla za mámu, kdybych držela na uzdě človíčka, který má potřebu vyletět z hnízda.

Také vás může zajímat ...

Můj syn teď studuje sám sebe. Nebudu mu do toho mluvit,“ vysvětlila zpěvačka. Ta si asi ovšem neuvědomuje, že právě matčiny rady jsou v životě dětí jedny z nejdůležitějších. Aby si jednoho dne nevyčítala, že svému synovi nijak nepomohla a raději ho nechala na pospas osudu.

Je totiž více než jasné, že dalšího potomka už mít nebude, a proto by naopak veškeré životní zkušenosti měla předávat právě Filipovi..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...