Lucie Bílá: Drží krabičkovou dietu. Hubne do svatebních šatů?

Největší hvězda naší hudební scény se netají tím, jak je ráda, že potkala svého nynějšího přítele Radka Filipiho (36). Není to tak dávno, co se nechala slyšet, že jsou s Radkem svoji i bez papírů.

Vypadalo to, jako by se dvakrát rozvedená zpěvačka třetímu sňatku vyhýbala, jako by před třetím závazkem kličkovala jak vyděšený zajíc. Ale třeba je to jinak. Svalovec Filipi byl spatřen, jak nese své lásce v taškách krabičky s jídlem – neboli krabičkovou dietu, kterou si celebrity oblíbily, protože díky ní se hubne nejen racionálně, ale i pohodlně.

Také vás může zajímat ...

Není třeba jídlo jakkoli připravovat, jen si prostě naprosto bez práce otevřete krabičku a můžete hodovat. Tak takhle se teď stravuje Lucie. Není divu, hubnout po svátcích je běžné, ale u ní to může mít ještě další, naprosto speciální důvod.

Zanedlouho po špičkách přiběhne jaro, zpěvačka bude jako proutek, a čas, jak se zdá, její známost s lamželezem již prověřil, vždyť jsou spolu tři roky. Pokud Lucie hubne za pomoci krabičkové diety do svatebních krajek, záhy se za svého golema provdá.

Zamilované řeči, které v poslední době vede, tomu nasvědčují. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...