Lucie Bílá: Konečně řekla pravdu, jak to je se svatbou

Zpěvačka Lucie Bílá (51), která je do svého zajíčka Radka Filipi (33) zamilovaná až po uši, promluvila o jejich budoucnosti. Opravdu přemýšlí o další veselce? Víme, co plánuje!

Slavice Lucie Bílá (51) v poslední době nosila na prsteníčku prsten, který vypadal, jako zásnubní. Právě proto hned všichni spekulovali o tom, zda se s přítelem Radkem Filipi (33) náhodou nezasnoubili.

Bojí se, že to není ten pravý?
Bojí se, že to není ten pravý?

Lucie však něco takového absolutně popřela. Zpěvačka totiž prohlásila, že nic takového neplánuje a o třetí svatbě ani nepřemýšlí! „Samozřejmě jsem ráda, že mám doma dvě nádherná svatební alba, ale třetí už mi tam nechybí,“ řekla Lucie.

Také vás může zajímat ...

Její slova nás ale překvapila, protože ještě nedávno tvrdila, že se další svatbě rozhodně nebrání. Chce snad změnou názoru odvrátit od svého vztahu pozornost? Nebo zkrátka jen opadla počáteční zamilovanost a ona už tuší, že to není muž, se kterým by chtěla být po celý zbytek života?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...