Lucie Bílá: Měli ji za sexuální pracovnici!

Měla by se jinak oblékat? Je všem pro smích!

Zpěvačka Lucie Bílá (51) je známá svým osobitým módním vkusem. Rockerku v sobě přes všechny snahy nezapře. Nejraději nosí černou barvu a je pověstná svými minisukněmi, které jí sahají sotva pod zadek. Jistě, postavu na to má, ale není to už na dámu v jejím věku trochu moc? Mysleli si to i nezávislí komentátoři v internetovém pořadu Jak nás vidí svět.

Vůbec ji nepoznali

Vzhled Bílé na cizince působí jako zjevení. Několika z nich ukázali pár zpěvaččiných fotek. Ti samozřejmě nevěděli, o koho jde, protože Lucie nikdy nebyla v zahraničí příliš známá. Mimo jiné nechyběl ani tradiční úbor typu černé kožené minišaty, tmavé silonky, vysoké boty a obrovské havraní háro.

Pěkné silikony

Také vás může zajímat ...

Byla řeč o tom, že má Bílá moc krátké šaty, ale hezké nohy. Korunu tomu však nasadila dívka, která prohlásila, že náš národní poklad vypadá jako sexuální pracovnice. Co by na to asi Lucie řekla? Jeden mladík jí dokonce chválil poprsí s tím, že má pěkné silikony.

Lucie se ráda odhaluje.
Lucie se ráda odhaluje.

Ano, jeden čas se o pravosti jejího poprsí spekulovalo, ale Lucie nikdy plastickou operaci nepřiznala. Že bychom měli v české Slavici takový sexuální symbol a ani o tom nevěděli?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...