Lucie Bílá: Měří dvojím metrem

Neustále si protiřečí

Syna by do světa posílala, jiným to ale nechce dopřát.

Když si zpěvačka LUCIE BÍLÁ (50) pustí občas pusu na špacír, stojí to za to. Naneštěstí se ani nedrží zlatého pravidla mnoha celebrit – nevyjadřovat se veřejně k politickým otázkám. Zvláště když si v jednom rozhovoru protiřečí. To se jí podařilo v tom nejnovějším, kde se nejprve rozpovídala o svém synovi FILIPOVI (20).

„Narodil se jako světoobčan… Má americké občanství a tím, že vystudoval britskou školu, i angličtinu jako druhý rodný jazyk…“ vypočítávala zpěvačka všechny klady svého syna, který si prý velmi oblíbil Francii, kde v poslední době tráví většinu času.

„Nebudu se zlobit, když se rozhodne žít nastálo jinde,“ řekla Bílá chápavě.

Podporuje xenofobii?

Také vás může zajímat ...

Při otázce na rasismus a xenofobii ale svou odpovědí mnohé překvapila. „Žijeme v nádherné zemi, kterou bych nevyměnila za žádnou na světě. Je naše a neměli bychom se o ni jen tak s někým dělit. Moc bych si přála, aby byly naše hranice zamčené na sto západů,“ prohlásila Bílá patrně na adresu uprchlíků. Jak se dalo čekat, reakce lidí v diskusích na sebe nenechaly dlouho čekat.

Ti jí nezapomněli připomenout, že kdyby všichni zavírali svou zemi na sto západů, tak by ze svého syna rozhodně nemohla mít světoobčana.

„Je milá, ale kapáneček schizoidní a vyvrací vlastní myšlenky,“ napsal jeden z fanoušků a neodpustil si vtip: „Někdo mění názory po několika letech, někdo po několika vteřinách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...