Lucie Bílá: Na dovolenou si milenci vzali křena

Po několikaměsíční pauze se zpěvačka LUCIE BÍLÁ (52) vrátila ke své bývalé lásce RADKOVI FILIPIMU (35) a hned jak měla první příležitost vzít si volno z práce, odjela s ním k moři. O tom, že znovu nabírá energii a cítí se vedle svého kolouška čím dál mladší, svědčí i fotky z dovolené.

Ukázala se v plavkách

Také vás může zajímat ...

Lucie se ukázala světu v průhledných šatičkách, pod kterými byla vidět její postava v plavkách a nutno říct, že se udržuje v opravdu parádní formě. Jak by také ne, když musí zvládnout držet krok nejen se svým mladým milencem, ale nově i s temperamentním pejskem Kvidem.

Toho nezapomněli vzít do Chorvatska s sebou. Někdo by si možná pomyslel, že jim pejsek kazil dokonalou romantiku, ale tak to zřejmě není. Prý se totiž dvojice dala po rozchodu opět dohromady právě díky Kvidovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...