Lucie Bílá: Na svém zajíčkovi se stala závislou!

Nevydrží bez něj ani minutu! Přátelé zpěvačky LUCIE BÍLÉ (52) se shodují v tom, že její láska k mladšímu milenci RADKU FILIPIMU (35) je skoro nezdravá.

Zalekne se Radek a uteče?

Také vás může zajímat ...

Když se s ním zpěvačka rozešla, chodila jako tělo bez duše. Ani to zpívání jí podle fanoušků příliš nešlo. Bílá si myslela, že když nebude ztrácet čas milostným životem, bude se jí dařit aspoň na jevišti.

Jenže opak se stal pravdou. A tak nakonec učinila radikální krok a údajně už letos na jaře se k Filipimu vrátila. Bohužel přešla z extrému do extrému. Nyní se od sebe nehnou ani na krok! Vydrží to její mladý milenec, nebo se zalekne a vezme nohy na ramena?

Nemůže bez něj být

Bílá ho bere s sebou na každou společenskou akci, chodí spolu nakupovat, a když se náhodou na hodinu nebo dvě ocitnou bez sebe, zpěvačka mu údajně pořád volá nebo mu posílá zprávy.

Jako by všechno ostatní hodila za hlavu a soustředila se jen na svého vyvoleného. Nebude to ale její fanoušky mrzet? Nebo se z ní naopak stane ta stará dobrá Lucka, která svým zpěvem ohromuje už desítky let celou Českou republiku? Držíme jí palce.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...