Lucie Bílá nejprve nechtěla ani uvěřit, jak moc vedle nového přítele může být šťastná!

Osudoví muži a milenci Lucie Bílé 7. díl

Zdá se, že nejúspěšnější česká zpěvačka Lucie Bílá (54) konečně našla partnerské štěstí. S Radkem Filipim (36) se sice už jednou rozešla, ale pak pochopila, že právě on může být tím pravým mužem pro zbytek života!

Poté, co Lucii Bílé (54) nevyšel ani dlouholetý vztah s Petrem Makovičkou (44), vypadalo to, že se další velké lásky jen tak nedočká. Nebylo divu, po tolika předchozích zklamáních se zpěvačka do ničeho příliš nehrnula.

Také vás může zajímat ...

Radek Filipi (36) se po jejím boku objevil vlastně náhodou a nejprve šlo hlavně o vztah pracovní. Dnes je Lucie s Radkem zasnoubená a i když se do třetí svatby nehrne, otevřeně přiznává, že je konečně šťastná!

Seznámili se náhodou!

Stává se, že mezi dvěma lidmi, kteří se poprvé potkají, přeskočí jiskra. To, co proběhlo mezi ním a Lucií, označil Radek ovšem přímo za plamen! Stalo se to po obnovené premiéře muzikálu Carmen, kde hrála Lucie Bílá hlavní roli. „Po představení jsem na rautu v prostorách divadla utíkala před davem lidí,“ vyprávěla zpěvačka.

„Schovala jsem se za největšího chlapa, který tam byl, se slovy, že jsem tu se svým novým přítelem a chceme chvíli pro sebe.“ Radek, i když stál zády, zareagoval okamžitě. Ukryl Lucii za sebe a řekl: „Děkujeme, chceme být opravdu sami.“

Byla u toho tehdy i jeho maminka, kterou následně Radek vtipně představil České slavici jako její novou tchyni. Takhle jednoduše někdy mohou vzniknout velké lásky!

Má doma mistra světa!

Radek měl před setkáním s Lucií za sebou celkem zajímavý život. Rodák z Ostravy působil v severomoravské metropoli jako policista. Hodně se věnoval sportu, dlouhá léta byl volejbalistou, později přešel na fitness a dnes je reprezentantem v benchpressu. Benchpress je asi nejznámějším posilovacím cvikem, který rozvíjí svaly hrudníku a rukou.

Radek to v téhle oblasti dotáhl opravdu daleko, vlastně až na úplný vrchol. Na šampionátu v Brazílii se stal mistrem světa! Poté, co byl pět let zaměstnán v kanceláři pražského primátora, začal pracovat pro Lucii jako její cestovní manažer.

Náplní jeho práce je, aby Lucie všude přijela včas, měla připravené věci a kostýmy, aby bylo v pořádku jeviště a všechno kolem.

Je to hodně náročné. Sama zpěvačka prohlásila: „Když ke mně nastoupil můj bratr, tak po čase říkal, že kdyby věděl, kolik je u mě práce, radši by jel do dolů.“

Lucii její úspěchy nezávidí!

Ze strany Lucie chvíli trvalo, než dala Radkovi po svém boku šanci. Než se jako pár poprvé představili na veřejnosti, řešila zpěvačka, jestli do toho jít. Nebylo to pro ni jednoduché, po svých dosavadních zkušenostech v další vztah moc nevěřila.

„Byla jsem okouzlená, zamilovaná, ale teprve až jsem zjistila, že se na něj mohu spolehnout, sundala jsem nohu z brzdy,“ popisovala zpěvačka své pocity.

Radek byl ale trpělivý a postupně Lucii přemluvil. „Jsem ráda, že vydržel, protože to stojí za to. Cítím se moc dobře, užívám si teď život asi trochu jinak, než jsem to dělala v minulosti,“ uvedla Lucie v době, kdy se na sociálních sítích začala prezentovat jako „zadaná“.

Pro Radka to byla velká změna v životě, doslova o 180 stupňů. „Je pravda, že jsem k tomu všemu přišel úplnou náhodou,“ konstatoval. „Všechno to, co je teď součástí mého života, respektuji.

Chápu ten velký zájem okolí, ať už jsou to média, či fanoušci. Jsem zkrátka vedle nejúspěšnější české zpěvačky.“ O pozornost příliš nestál a nevyhledával ji, dokázal ji ale přijmout a porozumět situaci.

Rozhodně nepatří k mužům, kterým by vadilo, že jejich partnerka je úspěšnější. Naopak Lucii vždy hrozně fandil – to, že je šťastná, pro něho vždy znamenalo ze všeho nejvíc. Pak byl šťastný i on.

Jak došlo k zásnubám

Koncem roku 2017 ale byla idylka narušená. Vypadalo to, že nadějný vztah skončil a že – jako s většinou svých předchozích partnerů – zůstane Lucie s Radkem už jen v kamarádském vztahu. K rozchodu se rozhodla ona sama, kvůli pracovní vytíženosti. „Miluji svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím,“ zdůvodnila novinářům, proč dala Radkovi košem.

Dál ale platilo, že zůstal členem jejího pracovního týmu, že se o ni staral a že ho má ráda. Po několika měsících ale bylo znovu všechno jinak. Jiskra znovu přeskočila a tentokrát ještě silněji. Dohromady prý dal opět dvojici Luciin pes, bulteriér Kvído. Nyní už do toho šla každopádně zpěvačka naplno.

Došlo dokonce i na zásnuby. Opět se jednalo o náhodu, stejně jako v případě jejich seznámení. Navštívili tenkrát společně Lucii oblíbený obchod se starožitnostmi. Jí se tam líbil jeden prstýnek tak, že z něho nemohla spustit oči.

„Když si zavolal Ráďa majitele obchodu, trochu mě vyděsilo, jestli vůbec tuší, že je zásnubní,“ vyprávěla. „Věděl to moc dobře. Než jsme vyšli do druhého poschodí našeho bytu nad obchodem, měla jsem tep, jako kdybych vyběhla bez zastávky na Petřín.“

Naučila se s ním znovu smát!

Pro Radka byla koupě zásnubního prstýnku něčím jako poděkováním Lucii za dosavadní vztah. Ona ho od té chvíle nesundala, to ovšem neznamenalo, že by vzápětí chystali nějakou tajnou svatbu – jako kdysi Lucie s Václavem Noidem Bártou (39) v Itálii. Do žádného oficiálního obřadu se ani jeden z nich nehrne, oba mají už své zkušenosti.

Radek už jednou ženatý byl, od své tehdejší ženy, se kterou žil dva roky, dokonce převzal současné příjmení. Původně se jmenoval Fejerčák, ale kvůli velkým neshodám se svým biologickým otcem se k tomuto příjmení už odmítl hlásit. To všechno je ale pro něho minulost. Žije přítomností, stejně jako Lucie.

Ta Radkovu přítomnost po svém boku oceňuje: „Měla jsem roky, kdy mi nebylo moc do smíchu. Teď se směji od rána do večera.“ Radek na své slavné partnerce oceňuje hlavně tři věci: její upřímnost, lidskost a dokonalost. Uvidíme, jestli je tato kapitola v bohatém citovém životě Lucie Bílé poslední a jestli se třeba dočkáme i té svatby!

Bez problémů předvedla svým fanouškům, jak vypadá doopravdy!

Na začátku roku se na sociálních sítích Lucie Bílá ukázala svým fanouškům trochu šokujícím způsobem. Odvážně se vystavila téměř nenalíčená a bez upravených vlasů, což byl pro většinu lidí pohled, na který nebyli zvyklí.

Lucie to doprovodila slovy: „Tak já jsem v ám jenom chtěla říct: takhle vypadám a jiné už to nebude. Mám to tak ráda.“ Dala tím najevo svůj smysl pro humor a nadsázku a drtivou většinu svých příznivců potěšila. Pro některé ženy zkrátka věk moc neznamená, protože krása zraje dlouho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...