Lucie Bílá nemůže unést potupu!

Je snad kariéra zlaté slavice Lucie Bílé (52) u konce? Lístky na její koncert měly skončit ve slevě!

Ještě před nedávnem si pochvalovala, kolik pořádá obřích koncertů v těch největších českých a moravských arénách. Teď se ale šíří zprávy, že popularita zpěvačky poslední dobou pokulhává. Prý lidé už nekupují lístky na její koncerty.

Například vstupenky na její show v Brně, která je plánovaná na prosinec, mají pořadatelé prodávat se slevou. Upozornila na to plakátová upoutávka ke koncertu Bílé, na které bylo napsáno „Sleva 10%, rozvoz vstupenek zdarma“.

Jakoby už nikoho nezajímala, sál nemohli zaplnit a snažili se lidi zlákat nízkou cenou. Je snad zpěvačka na pokraji životního krachu? Podle Bílé jde však jen o sprostý útok nějakého vtipálka. Prý vstupenky se slevou nenabízejí a s plakátem nemá nic společného.

Také vás může zajímat ...

Není divu, že zpěvačku to pořádně naštvalo. „Vždycky se najde nějaký pitomec, co do toho reje, ale to má smůlu,“ nechala se slyšet s tím, že od září má všude plno a že nikomu nemusí dokazovat, že umí vyprodat sál.

Celou věc už měla předat svému managementu, který se rozhodl najít pachatele. Zlatá slavice se poškozovat nenechá!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...