Lucie Bílá: Osamělá! Tráví sama i dovolenou

Sláva a velké peníze nejsou zárukou štěstí, spokojenosti a vnitřní vyrovnanosti. Důkazem je neradostný osud zlaté slavice Lucie Bílé (50). Vlastní nemovitosti v hodnotě desítek milionů, svět jí, alespoň zdánlivě, leží u nohou, muži obdivují její krásu, štíhlou postavu a mladistvý vzhled.

A ona je přitom tak neuvěřitelně – osamělá. Po sérii narozeninových koncertů, vydání alba a oslav svého velkého životního jubilea si řekla, že teď potřebuje nějakou dobu odpočívat. Zamířila tedy na luxusní dovolenou k moři, jenomže bohužel sama.

Není totiž nikdo, kdo by slavnou zpěvačku na zaslouženou rekreaci doprovázel. Její jediné dítě, Filip Kratochvíl (21), se osamostatnil, bydlí ve svém bytě a je ve věku, kdy už se s maminkou na dovolenou nejezdí.

A s partnerem, podnikatelem Petrem Makovičkou (40), se po šesti letech trvání vztahu rozešla. Dodnes tvrdí, že Makovička je jejím strážným andělem a výborným přítelem, který jí v nedávném období, kdy jí umírala maminka, velice pomohl.

Také vás může zajímat ...

Nicméně spolu už nejsou. Delfíny skotačící v moři Lucie pozorovala sama. I když jednoho kamaráda si tu našla: králíčka. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...