Lucie Bílá: Otevřely se jí oči

Zpěvačka LUCIE BÍLÁ (52) už se svou láskou netají. Má zpátky svého staronového milence a ochránce RADKA FILIPIHO (35) a hrdě si ho vodí na nejrůznější společenské akce.

Jenomže v zahraničí žije další muž jejího srdce. Jak její syn FILIP KRATOCHVÍL (23) přijal fakt, že jeho matku opět drží v náručí mladý koloušek? Z jeho úst vyšla slova, která asi nikdo nečekal! Zpěvačka totiž od sebe svého bodyguarda neustále odstrkovala a nevěřila mu hloubku jeho citů.

Také vás může zajímat ...

I tehdy zasahoval její syn, který chtěl pro matku to nejlepší. Takže po rozchodu do ní pořádně ryl. Držel mu palce! „Pořád mi volal a ptal se: ‚Mami, proč ho od sebe pořád odháníš? Vždyť je to skvělej chlap, co tě miluje.,A měl pravdu, byla jsem hloupá,“ říká dnes zamilovaná zpěvačka. Ta ví, že se po rozchodu Filipi zajímal o jiné ženy, ale teď je ráda, že ho má zpět.

Prý si přeje, aby jim láska vydržela napořád, a vůbec nechápe, jak mohla těch pár měsíců bez přítele vůbec být.

Teď už ho prý nenechá jen tak jít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...