Lucie Bílá: Přichází o kariéru i fanoušky

Když je zamilovaná, vše jde stranou

Kdysi se zařekla, že potřetí už se vdávat nikdy nebude. Jenže teď LUCIE BÍLÁ (52) zřejmě změnila názor. Nemluví o ničem jiném než o lásce k jedinému muži. Ale co její kariéra? Nevadí jí, že přichází o své fanoušky?

Tvrdí o sobě, jak moc je rozumná a že by si už nikdy chlapa k sobě domů, natož natrvalo, nepustila. Prý je ve věku, kdy už ženy chtějí být raději samy, a když dostanou chuť pobavit se, tak zkrátka s nějakým kamarádem vyrazí na večeři nebo do kina.

Také vás může zajímat ...

Abychom to upřesnili, tohle tvrdila ještě na začátku letošního roku poté, co se rozešla se svým zajíčkem RADKEM FILIPIM (35). Leč od té doby zase nějaký ten čas uplynul.

Zkusí štěstí potřetí?

Když se totiž letos na jaře dala s Filipim zase dohromady, úplně ve svých životních plánech obrátila. Hodila prý všechno za hlavu, téměř i svou kariéru, jen aby se mohla svému mladíčkovi věnovat. Jak prozradili její přátelé, prý si myslí, že do třetice jí láska určitě vyjde.

Jak její fanoušci dobře vědí, za svého prvního manžela pojala pozounistu STANISLAVA PENKA (44).

Jenže se k sobě údajně vůbec nehodili, a tak jejich vztah po roce skončil. Pak si vzala zpěváka VÁCLAVA BÁRTU (37) a dopadlo to podobně. Jen spolu vydrželi o jeden rok navíc. A nyní chce prý své svatební štěstí zkusit potřetí. Věří, že teď je to ten pravý. Kdo tomu už věří o něco méně, jsou prý její fanoušci, kolegové i přátelé. S o tolik mladším mužem jí to prý nikdy klapat nemůže.

Měla by si prý najít někoho vyzrálejšího.

Jenže lásce člověk neporučí.

Vymstí se jí to?

Bohužel jí ale údajně zamilovanost ničí kariéru. Dříve pro ni nic jiného neexistovalo a najednou, zničehonic, zapomíná na své pracovní povinnosti, a dokonce i na svůj podnikatelský koníček, který je spojený s kulturním domem v rodných Otvovicích. Alespoň to tvrdí ti, co jsou zpěvačce dlouhodobě nablízku. V Otvovicích se dokonce prý několilk týdnů neukázala!

Vdavky opět na obzoru

Dříve tam jezdila i několikrát do týdne a teď nic. Fanoušci dokonce začali kritizovat i její pěvecký výkon. Nejsou však naštvaní jen na zpěvačku, ale také na jejího přítele. Prý na ni má negativní vliv. Chtějí být jenom spolu a Bílá pak ztrácí kontakt s reálným životem. Pokud se ale skutečně bude chtít vdávat, pak s ní bude teprve k nevydržení.

Už teď údajně nemluví o ničem jiném než o tom, jak je krásné být zamilovaná.

Jenže čím výš se člověk vznáší, tím tvrdší je pak dopad.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...