Lucie Bílá: Proč jí utíkají koloušci?

Její profesní život se hemží úspěchy, ale sama dobře ví, že sláva k životu nestačí. Osmnáctinásobná česká slavice je opuštěná. A to by se ženám, kterým padesátka klepe na dveře, stát nemělo.

Zejména jedná-li se o populární umělkyni, s níž cloumají emoce. Potřebovala by mít zázemí, muže, po jehož boku by se dalo v klidu zestárnout. Jenomže, ruku na srdce, kde by nešťastná Lucie Bílá někoho takového vzala? Všichni muži, a že jich nebylo právě málo, jí utekli.

Také vás může zajímat ...

V drtivé většině se jednalo o koloušky, chlapíky trochu nebo výrazně mladší, kteří ve stínu slavné osobnosti nedokázali žít. Naposledy se „vypařil“ o deset let mladší provozní kavárny Petr Makovička, s nímž slavici seznámila kartářka a věštkyně.

Mohla jí tedy rovnou povědět, že ani tento vztah nevydrží navěky. Takže teď, když „práskl do bot“ další zajíček, stejně jako utekli hudebník Václav Noid Bárta (34), pozounista Stanislav Penk (41) či herec Jan Révai (41), měla by si Lucie odpovědět na otázku: Kde dělám chybu? Snad by si měla vybrat nápadníka mezi chlapy, ne v mateřské školce.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...