Lucie Bílá: Tajná svatba s Filipim?

Tak to byl bylo velké překvapení. Zpěvačka Lucie Bílá (52) si má prý říct se zsvým přítelem Radkem Filipim (35)sladké „ano“! Alespoň o tom se teď živě mluví Ještě před necelými dvěma lety zpěvačka Lucie Bílá prohlašovala, že už se se znovu vdávat nechce.

Dvě nevydařená manželství jí prý stačila. Se svým přítelem Radkem Filipim tedy měla podle jejích slov žít jen na psí knížku. Nyní se ale šušká, že se dvojice do toho přecijen rozhodla praštit! Tahle zpráva se prý přetřásá v místní pivnici v Otvovicích, kde Bílá s přítelem bydlí.

Také vás může zajímat ...

Údajně měla zpěvačka podlehnout přemlouvání Filipiho. Může to být pravda nebo je to jen zbožné přání mnohých? Nemusí být daleko od reality, vždyť v minulosti například Bílá tvrdila, že na lásku k muži ve svém srdci kvůli práci místo nemá a proto se s Filipim rozešla.

Po pár měsících to ale najednou přehodnotila. Opět se dali dohromady a je z toho láska jako trám. A že to Radek myslí s popovou divou vážně, o tom jasně svědčí fakt, že si nyní nechlal udělat na paži tetování v podobě jejího jména, které už nikdy nesmaže.

Kdyby byl na obzoru rozchod, jistě by si to rozmyslel. „Samozřejmě Lucka byla mým prvním kritikem, ale nebrblala, a naopak mi ho schválila,“ potvrdil Filipi, že i zpěvačka byla pro. Jsou tedy snad v plném proudu přípravy na veselku? Nechme se překvapit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...