Lucie Bílá: UDRŽÍ HO DOMA?

Chce její syn utéct z Česka?

Syna Filipa měla „za svobodna“.

Strach o svého syna FILIPA (22) má zpěvačka LUCIE BÍLÁ (51). Ten totiž větší část roku tráví v zahraničí, přesněji ve Francii, kde teď podle zpěvačky není kvůli teroristům vůbec bezpečno. Její syn má ale pro strach uděláno a pár útoků ho údajně od cestování nebo života v zahraničí nemůže odradit. Proslýchá se, že se chce ve Francii usadit natrvalo.

„Neprotestova la bych, je to jeho volba,“ nechala se Bílá slyšet.

Hledá si své místo na světě

Také vás může zajímat ...

Synovi prý hrát na city nebude. To ale neznamená, že o něj nemá strach. Na druhou stranu mu přeje jenom to nejlepší. „Ať si najde své místo na světě. Ono to totiž není vůbec jednoduché,“ uvědomuje si. Podle jejích přátel se ale přece jen bude snažit, aby s ní syn zůstal co nejdéle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...