Lucie Bílá: Zahodí postavu snů?

Ganassini institut opening

Ve svém věku má postavu, kterou jí závidí i mladší kolegyně. Vypadá to ale, že Lucie Bílá (52) zahodila veškerou snahu o to, aby takhle sexy vypadala i nadále. Před nějakou dobou si totiž v Otvovicích koupila místní kulturní dům, který také kompletně spravuje.

Také vás může zajímat ...

Nyní ale objevila i hospůdku, která je jeho součástí a dopřává si místní nezdravé dobroty. „Mám teď pravidelnou stravu a musím se přiznat, že mám docela honičku s váhou. Musím si dávat velkého bacha, protože mám skvělé kuchařky,“ řekla Bílá.

Pokud však Lucie bude pravidelně konzumovat nezdravé hospodské dobroty ala tučný smažený sýr, bude z ní brzy pořádná „koule“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...