Lucie Borhyová: Co má s Kopečným?

Dál bruslí mezi několika muži! Po příteli moderátorky Lucie Borhyové (40) se slehla zem a místo toho televizní hvězda flirtuje se zpěvákem Janem Kopečným (29). I když to moderátorka Lucie Borhyová dosud nepřiznala, za jejího oficiálního přítele je považován její firemní společník Michal Smečka (28).

Někteří tvrdili, že jsou spolu s dětmi Borhyové dokonalá rodinka a příbuzní přijali Smečku za svého, jiní zase mluvili o rozchochu a o tom, že se spolu dvojice stýká už jen pracovně. Nyní ale vše nasvědčuje tomu, že Smečka v milostném životě Lucie už neexistuje.

Také vás může zajímat ...

Například na nedávném křtu cédéčka kapely Bottox se Lucie opět velmi měla ke zpěvákovi Janu Kopečnému. Už před časem mu moderátorka otevřeně vyznávala své sympatie a on ji měl pozvat na drink. Očividně to mezi nimi jiskří stále.

V jednu chvíli se Borhyová dokonce obtočila kolem jeho krku a on se tomu rozhodně nebránil. Což opět vzbuzovalo otázky, zda mezi nimi opravdu neklíčí láska. A není to vyloučené.. Vždyť na nedávný ples v Brně přišla bez doprovodu přítele, takže je zřejmé, že je moderátorka volná a srdce má otevřené.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...