Lucie Borhyová dvakrát věřila, že našla toho pravého a jediného. Pokaždé se zmýlila.

Ani s jedním z otců svých dětí nakonec Lucie nezůstala!

Pokud to dají spolu dohromady dvě televizní celebrity, je jasné, že jejich vztah bude patřit k těm nejostřeji sledovaným. Lucie Borhyová (42) a Michal Hrdlička (32) spolu sice měli dítě, ale pohádka se šťastným koncem se nekonala.

Moderátorka Lucie Borhyová (42) se už dlouhá léta drží ve svém oboru na špičce popularity. Sláva s ní nijak nezamávala a dokázala ji v pohodě ustát.

Také vás může zajímat ...

Daleko větší problémy musela řešit ve svém soukromí. Asi si kdysi nepředstavovala, že bude mít dvě děti, každé s jiným partnerem a ani s jedním pak nakonec nezůstane.

Dočkala se velkého zklamání

Prvním z mužů, který Lucii opravdu změnil život, byl řecký podnikatel Nico Papadakis (44). Potkali se u jedné večeře, kam byli oba pozváni a hned mezi nimi přeskočila nejen pověstná jiskra, ale prý přímo blesky.

Všimli si toho i ostatní lidé u stolu. Následovalo rychlé a vášnivé sblížení, takže nebylo divu, že Lucie brzy přišla do jiného stavu. Byl tu ovšem problém. Nico se nehodlal usadit a užívat si rodinného života. Dítě neměl původně v plánu.

Lucie měla ještě chvíli nasazené růžové brýle. „Namlouvala jsem si, že vše je krásné. Jsem optimistka a věřím v dobré zítřky,“ uvedla. Zklamání se ale nedalo vyhnout – a patřilo k těm nejhorším! Rozchod totiž následoval ještě předtím, než se miminko narodilo.

Lucie tak přivedla na svět syna jako osamělá matka. Hodně dlouho se vzpamatovávala z nečekaného ukončení vztahu. Její pocity byly rozporuplné. Pociťovala štěstí z toho, že je matkou a že má krásné a zdravé dítě. Současně prožívala smutek nad tím, jak vše dopadlo.

Zaměřila se na dvě věci: aby se její nálada neodrážela na miminku a aby se co nejrychleji vrátila do práce. Ta jí pomohla zapomínat. Čtyři měsíce po porodu už se Lucie znovu objevila na obrazovce, nejprve při moderování televizních cen TýTý a pak opět v tradiční dvojici s kamarádem Rayem Korantengem (46).

Byl o jedenáct let mladší

Dalším mužem, který přinesl Lucii nejprve chvíle štěstí a později zklamání, se stal sportovní redaktor Michal Hrdlička (32). Ten měl původně namířeno jiným směrem, jeho přáním bylo hrát profesionálně fotbal.

V tom mu ale zabránilo zranění kolene. V roce 2009 nastoupil do televizní sportovní redakce a za tři roky se vypracoval až na moderátora Sportovních novin. V té době už naplno propukl vztah mezi ním a Lucií. Ani jednomu z nich nevadil věkový rozdíl – Michalovi je o jedenáct roků méně.

Toho, že mezi ním a Lucií něco je, si lidé všimli, ale právě kvůli věkovému rozdílu tomu nepřikládali velkou důležitost. Michalovi se jeho kolegyně ze zpravodajství líbila už dlouho. První pozvání na kávu, ke kterému se osmělil, ale bylo odmítnuto.

Tehdy čtyřiadvacetiletý mladík se ale jen tak nevzdal. Zkusil to znovu a uspěl. Lucii každopádně zaujal, říkala o něm, že je na svůj věk mentálně starší. Na první pohled ovšem působila dvojice trochu kontrastně.

Zatímco Lucie byla sebevědomá, dospělá a životem poučená žena, Michal se jevil jako zatím nevybouřený mladý muž. Později se to opravdu prokázalo.

Schylovalo se ke svatbě

K definitivnímu odhalení, že k sobě Michal a Lucie skutečně patří, došlo poté, co byli spolu spatřeni v jednom nákupním centru. Byl s nimi i syn, kterého měla Lucie s Nicem. Michal si získal i jeho srdce, což bylo pro populární moderátorku podstatné.

Ještě předtím, než spolu začali bydlet, poprosil Michal svoji přítelkyni o fotografii. Dostal víc, než žádal: Lucie mu přinesla svoji fotku v nadživotní velikosti, takže měl doma její „billboard“. Zdálo se, že vztah směřuje ke svatbě.

Na jaře roku 2013 k tomu podnikl Michal první krok, koupil drahý zásnubní prsten. Všechno opět vypadalo pro Lucii velmi nadějně. Proti vztahu s mladším mužem nebyla ani jedna z rodin partnerů. S Michalovou maminkou si moderátorka hned porozuměla, měly podobné názory na životní styl.

Lucie už o ní mluvila jako o budoucí tchyni. I ti největší skeptici pak změnili názor na budoucnost vztahu, když s Michalem televizní hvězda otěhotněla.

Narodila se jim dcerka a Michal se projevil jako nadšený otec. Nebál se toho, z čeho mívají novopečení otcové obavy: hrnul se do přebalování a koupání miminka.

S novým Michalem to snad vyjde!

Svatba se nakonec nekonala. Mezi partnery postupně narůstalo napětí, které vyústilo v krizi. Oba se ji sice snažili řešit, i s ohledem na to, že spolu mají dítě, ale ukazovalo se, že pro trvalý rodinný vztah nebyl Michal ještě zralý.

Po rozchodu, ke kterému došlo, prohlásil v jednom rozhovoru: „Opakovaně jsem se do vztahu vracel, ale činit tak vlastně jen a pouze kvůli naší malé princezně prostě nemělo cenu.“ Hlavní příčinou rozchodu byla údajně Michalova nevěra, kterou Lucie nevydýchala.

Projevila se také tehdejší moderátorova nevyzrálost a nezkušenost. Snadno se nechal vytočit a pak následovala hádka. Obhajoval se tím, že když člověk žije s někým, kdo v něm tuhle vlastnost podněcuje, je jasné, že jsou konfliktní situace na denním pořádku.

Lucii tak nevyšel ani druhý osudový vztah a sen o šťastné rodině se rozplynul. Zkoušela to dál a našla nového partnera. Tím se stal brněnský podnikatel Michal Smečka (31). Lucie s ním začala chodit na podzim roku 2016.

Po zkušenostech z předchozího vztahu nejprve před novináři dlouho tento vztah víceméně tajila. Pikantní samozřejmě bylo, že se opět jednalo o Michala a znovu o výrazně mladšího muže. Teprve v loňském roce se Lucie ohledně svého „nového“ Michala přestala mlžit.

Prozradila dokonce, že by se nebránila ani třetímu potomkovi. „Neplánuji to, nechám se překvapit, co mi ještě osud pěkného nachystá. Co se má stát, to se stane, takže uvidíme,“ řekla novinářům. Nedá se samozřejmě vyloučit ani to, že by tentokrát mohlo dojít i ke svatbě.

Soukromý život nejpopulárnější moderátorky bude vždy pod veřejným drobnohledem, takže se třeba brzy dočkáme nějakého překvapení.

Tajnou svatbu měl Michal se slavnou tenistkou v Monaku!

Zatímco Lucie je přes své dvojnásobné mateřství stále svobodná, Michal už svůj rodinný stav oficiálně změnil. O ruku svoji novou partnerku, špičkovou tenistku Karolínu Plíškovou (28) požádal během turnaje ve Wimbledonu a rok poté si ji skutečně vzal.

Svatba byla skromná a utajená. Odehrála se mimo Českou republiku, v Monaku. Michal, který se po vyhazovu z komerční televize dokázal vzchopit a je nyní opět úspěšným sportovním redaktorem, dělá své slavné ženě i manažera

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama