Lucie Borhyová: Muži se k ní slétají jako vosy

O přitažlivou plavovlasou moderátorku Lucii Borhyovou je v řadách mužů obrovský zájem. Dá se říci, že se o ni perou. Lucii zná celý národ a ve známost pochopitelně vešel i další milostný krach jejího života, rozchod se sportovním redaktorem Michalem Hrdličkou (27), tatínkem Luciiny dcery Lindy (1,5).

Čeští muži tudíž dobře vědí, že je krásná blondýna zase už nezadaná. Zaplavují ji milostnými dopisy, žhavými esemeskami i láskyplnými vzkazy. S trochou nadsázky lze prohlásit, že recepční v televizi Nova prakticky neustále dostávají kytice, dary a dopisy určené právě pro Borhyovou.

Ta je ovšem nekompromisní, i když zdvořilá. Prohlásila, že veškeré nabídky odmítá, ale vždy, pokud je tam kontakt, slušně poděkuje. Neznámí muži jsou pro ni prý tabu. Ale i přesto, že oba tatínkové jejích dvou dětí utekli, Lucie stále věří, že ten pravý se jednou objeví.

Prozatím bohužel přicházeli jen ti nepraví. Moderátorka jako by měla na seznamování se s muži, kteří ji obdaří potomkem a zmizí, talent. Po rozchodu s Hrdličkou přitom paradoxně ještě zkrásněla, známí jí prý říkají, že po dětech vypadá báječně.

Také vás může zajímat ...

Na osudového muže stále čeká. Nezbývá než doufat, že si vybere lépe než v předchozích případech. B 1050.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...