Lucie Borhyová: Opět se vydala lovit?

Snaží se na sebe upozornit

Lucie Borhyová rudými šaty příliš nenadchla.

Snaží se sice působit jako seriózní zprávařka a jako dáma každým coulem, ale když si sem tam LUCIE BORHYOVÁ (38) vyrazí do společnosti, snaží se na své ženské zbraně upozornit, jak jen to jde. A to především v poslední době. Její róba, kterou nedávno předvedla na Českém slavíkovi, vzbudila rozporuplné reakce. Muži sice nevěděli kam s očima, ale módní experti z její volby nebyli nijak nadšení.

Křiklavé červené šaty s průhlednou krajkou a velkým rozparkem, pod nimiž něco málo zakrývala bílá látka, působily poněkud lacině, až podbízivě, stejně jako moderátorčin přebujelý výstřih. Lucie se zřejmě snaží opět lovit a dává to nepokrytě najevo. Aby ne, mezi svátky bude sama, jelikož obě její děti, dcera LINDA (1) a syn LUCAS (7), budou se svými tatínky, kteří už si za ni našli náhradu.

Borhyová tak bude mít dost příležitostí a času, aby zase někam vyrazila a zkusila zaseknout pomyslnou udičku.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...