Lucie Borhyová: Promluvila o třetím dítěti!

Není to dlouho, co se modeátorka Lucie Boryhová (41) konečně veřejně pochlubila se svým přítelem Michalem Smečkou (31). Zamilovaně se s ním vedla za ruku ulicemi města a vůbec jí nevadilo, že je všichni vidí.

Jak se zdá, jejich vztah bere rychlý spád. Sotva svou lásku přiznala, už se mluví o miminku. Lucie prý dalšího potomka rozhodně nevylučuje. „Ano! Ale neplánuji to, nechám se překvapit, co mi ještě osud pěkného nachystá.

Také vás může zajímat ...

Co se má stát, to se stane, takže uvidíme,“ odpověděla Brhyová na otázku, jestli si umí představit další těhotenství. Z předešlých vztahů má už dvě děti. Otcem devítiletého syna Lucase je řecký podnikatel Nico Papadakis (40), čtyřletou dceru Lindu porodila sportovnímu komentátorovi a moderátorovi Michalu Hrdličkovi (30).

Jestli ale Borhyová se Smečkou skutečně plánují miminko, neměli by ztrácet ani minutu, protože biologické hodiny moderátorce už bijí na poplach. O tom, zda se zadaří, se tedy nejspíš rozhodne v nejbližších měsících.

A nabízí se i otázka, co bude se vztahem, když se Lucii otěhotnět nepodaří a partnerovi tak nedá potomka. Je totiž dost pravděpodobné, že i on touží stát se tátou a to by potom mohl být velký problém. Jsme zvědavi i na to, jestli půjde Borhyová konečně „pod čepec“.

Nechme se překvapit. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama