Lucie Borhyová: Protekce až na půdu!

O neuvěřitelných výhodách, které má moderátorka Lucie Borhyová (38) v zaměstnání, mohou obyčejní smrtelníci jen snít. Podle dobře informovaných zdrojů nebere žádný jiný televizní moderátor výplatu takové výše.

Jenomže to není všechno. Cílevědomá světlovláska se těší z mnoha dalších privilegií, která jsou jejím kolegům upřena. Šestimístná pohádková gáže je umocněna tím, že kráska údajně kvůli dětem přichází do zaměstnání dost pozdě odpoledne, například i kolem půl páté.

A hned poté, co odmoderuje zpravodajskou relaci, šup do luxusního vozu a rychle domů. Půvabná světlovláska si ještě ke všemu diktuje, kdy bude pracovat a kdy ne. Argumentuje tím, že má děti, čemuž se podle ní musí všichni kolem podřídit.

Kromě toho, že se může radovat ze zkrácené pracovní doby, vznesla také požadavek, že by si přála coby dvojnásobná matka volné víkendy. A protože je její tvář podle všeho nejoblíbenějším moderátorským obličejem u nás, vedení televize Nova souhlasilo.

Také vás může zajímat ...

Co jiného také mohlo dělat? Veškerá Luciina přání jsou předem splněna. Co tomu asi říkají její kolegové, zejména ti, kteří za ni mívají služby o víkendech? Ostatní moderátory pochopitelně rozčiluje, že je někdo privilegovaný a jiný ne.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...