Lucie Borhyová: Prožívá teď nejhorší období v životě!

Začátek září pro ni nebyl vůbec jednouchý. Dozvěděla se totiž tu nejhorší zprávu ve svém dosavadním životě. Zemřel její milovaný tatínek. Oznámila to její matka ALENA (60), která se prý z toho psychicky zhroutila.

A její dcera Lucie na tom prý nebyla o nic líp. Jenže hned za tři dny přišla další rána. Zemřel otec jejího bývalého partnera MICHALA HRDLIČKY (29), s nímž má tříletou dceru.

Také vás může zajímat ...

Byla zvyklá se s ním dlouhé měsíce vídat a hlavně to byl pradědeček její milované dcery, není proto divu, že ji i tahle smrt zasáhla.Ke všemu její malá holčička přišla hned o dva dědečky.

Je sama?

Pár dní na to musela Lucie samozřejmě absolvovat dva pohřby. Což pro ni podle přátel bylo snad ještě horší než zpráva o jejich úmrtí. Pořád totiž nevěřila tomu, že by to byla pravda.

Když se ovšem ocitla na jejich pohřbu, teprve tehdy jí došlo, že je to drsná skutečnost. Přátelé údajně čekali, že ji v tak smutný den bude doprovázet nějaký muž. Ať už její manažer MICHAL SMEČKA (29), s nímž se údajně už měla před několika týdny rozejít, anebo její staronový přítel JAKUB VÁGNER (36).Ale ani jeden se vedle ní na pohřbu neobjevil.

Plánuje odjet z Česka?

Její blízká kamarádka údajně tvrdí, že je aktuálně sama. Občas prý randí, ale není to nic vážného. Navíc jí smrt tatínka zasáhla víc, než by si kdy sama dokázala představit a tak nemá na nějakou zábavu ani pomyšlení.

Jak je z jejích sociálních sítích patrné, aktuálně nejvíc času tráví se svou maminkou. Chodí spolu na kávu a obědy, neváhají si zajít do baru a dokonce spolu údajně plánují i větší dovolenou. Chce maminku přivést na jiné myšlenky, protože sama doma stále být nedokáže.

Jak jsme se dozvěděli od jejich rodinných známých, dokonce padl návrh, že by si Borhyová vzala půlroční dovolenou a s maminkou odjela na delší dobu pryč od všeho, co jí tady v Česku tatínka připomíná.

Nejlepší kamarádi

Na své práci rozhodně závislá není, údajně má naspořeno tolik, že se o takové částce jiným moderátorům ani nezdá.Kdysi na ni totiž údajně kolegové práskli, že společně s REYEM KORANTENGEM (44) jsou nejlépe placenými českými `zprávaři`. Co je na tom pravdy, ovšem ani jeden z nich nepotvrdil a tak se vše pohybuje jen v rovině spekulací.

Na druhou stranu je pravda, že prý Borhyová chodí do velmi luxusních restaurací a nosí jen značkové oblečení nebo si ho rovnou nechává šít. Nouzí o peníze tedy zřejmě netrpí. Jistě by ji půlroční dovolená někde v teple nezruinovala.Jenže má jeden velký důvod tu zůstat. A tím je právě její kolega a kamarád Rey.

Je ochotna riskovat svou kariéru?

Na sociální síti se totiž v posledních měsících nechává fotit jen se svou maminkou anebo právě s Reyem.Ten má sice rodinu, ale nikdy neváha přiběhnout za Lucií, pokud to potřebuje. Znají se až příliš dlouho na to, aby zůstali jen obyčejnými kolegy. Ke všemu si o nich v televizi myslí, že pokud nejsou milenci, tak alespoň vypadají jako bratr se sestou.

Nehnou se od sebe na krok, neustále spolu vtipkují a něco si špitají. Jak je ovšem známo, Rey má dlouhé roky manželku a s ní dvě krásné dcery, o kterých vždy mluví jen v superlativech. Těžko by si něco začínal se svou kamarádkou.

Ke všemu po těch všech letech, co se znají. Zkrátka k sobě mají blízko a Lucie kromě Reye zas tolik dobrých přátel, kterým by mohla věřit, nemá. A možná, kdyby se na půl roku odstěhovala, přetrhala by si tím nejen své pracovní, ale i kamarádské vazby.

Přestává se jí dařit i v podnikání

Mít po svém boku muže, o kterého se může opřít, by jí jistě hodně pomohlo. Ke všemu, když se nyní šušká, že ani s jejím podnikáním to není v posledních měsících žádná sláva.

Tržby prý klesají a o její náramky, které mají pomáhat druhým, prý lidé pomalu, ale jistě ztrácejí zájem. Lidé údajně tvrdí, že jsou šperky, které prodává hodně předražené a nejsou pro `obyčejné lidi`. Navíc je prý se svým manažerem Michalem Smečkou na ostří nože a poslední měsíce se prý nescházejí ani z ryze pracovních důvodů.

Právě on je ovšem v její firmě její pravou rukou, pokud tedy zůstanou rozkmotření i nadále, bude to nejspíš s jejím byznysem čím dál horší. To jí teď ovšem nikdo nepřeje. Už tak si prochází složitým a smutným obdobím.

Ke všemu se musí kromě svých dvou dětí starat i o maminku. A při tom všem nezanedbávat práci. Jak tohle zvládne? A je skutečně sama, jak si dokonce myslí i její kamarádky, nebo svou novou životní lásku tají, protože se bojí, že o ni může kdykoliv přijít? Nebylo by to poprvé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...