Lucie Borhyová se těšila na rodinný život, ale nevěrníka musela vyhodit z domu!

Myslela si, že bude dobrým otcem, ale on tu odpovědnost neunesl!

Patřili k nejostřeji sledovaným českým párům mezi celebritami. Není divu, Lucii Borhyovou (38) sledují miliony diváků na obrazovce už léta a ani Michal Hrdlička (28) si nemohl od roku 2012 stěžovat. Pohádka ale jednoho dne skončila.

Stát se populární osobností v rekordně krátké době a v úžasně mladém věku, to může s některými lidmi zamávat. Moderátorka Lucie Borhyová ale dokázala stát dlouhá léta pevnýma nohama na zemi. Kolena se jí podlamovala jen v soukromí, z mužů. Nejvíc z těch dvou, se kterými má své syny.

Utekl ještě před porodem!

Také vás může zajímat ...

Prvním byl řecký podnikatel Nico Papadakis (37). Láska vzplanula v jedné restauraci v jeho rodné zemi, kam byla Lucie pozvána na večeři. Všimli si toho prý tehdy všichni v jejich okolí. S Nicem se ale rozešla ještě v době, kdy byla těhotná. Syn Lucas, kterého s ním měla, tak získal tatínka pouze na dálku. V době, kdy přicházel na svět, už Lucie věděla, že na jeho výchovu bude sama.

Bylo to pro ni prý nejtěžší a zároveň i nejkránější období jejího života. „Dívala jsem se na své dítě, byla jsem šťastná, že ho mám, a zároveň jsem prožívala něco dost těžkého,“ uvedla. „Zaměřila jsem se jen na to, aby to Lucas nepocítil. Protože dítě se cítí tak jako máma.“ Smutek z rozchodu léčila oblíbená moderátorka prací.

Syn se narodil v prosinci, Lucie čtyři měsíce nato už moderovala předávání cen TýTý a poté se vrátila na obrazovku definitivně. Bylo otázkou, jestli se ze svého zklamání poučila a najde si nějakého zodpovědnějšího partnera. Jak ale praví jeden známý citát: „Smutným údělem králů a krásných žen je, že v davu lichotníků, který je obklopuje, nemohou rozeznat přítele.“ A Lucie si opět nevybrala dobře, i když to dlouho vypadalo přesně naopak.

Nico vypadá jak Michalův starší bratr!
Nico vypadá jak Michalův starší bratr!

Fámy se ukázaly být pravdou

Michal Hrdlička vyrůstal ve sportovní rodině a tak nebylo divu, že i jeho cíle a snahy se ubíraly tímto směrem. Chtěl se stát profesionálním fotbalistou a měl k tomu příležitost, zabrzdilo ho ale zranění kolene. Do televizní sportovní redakce nastoupil v roce 2009, mimo jiné i komentoval přímé přenosy. 10.

prosince 2012 dostal opožděný „dárek“ k narozeninám, které měl den předtím – poprvé moderoval Sportovní noviny. „Celkově to vnímám jako další krok dopředu v práci, kterou dělám,“ komentoval tento krok později. „Byla to velká výzva a věřím, že jsem ji nepromarnil a nezklamal jsem.“ Jak to dopadlo, to už dnes všichni víme. V té době už mu držela Lucie palce nejen jako kolegovi.

Už od listopadu se totiž proslýchalo, že k sobě s Michalem mají hodně blízko. Částečně se podobné zvěsti považovaly za fámy, mimo jiné i kvůli věkovému rozdílu. Výrazně mladší a evidentně nevybouřený „sporťák“ byl totiž mladší o jedenáct let.

Lucie proti němu působila jako sebevědomá, dospělá žena, která už ví, co chce.

Lucie Borhyová, Michal Hrdlička

Připadal jí mentálně starší

Lucie se Michalovi líbila už dlouho. Jednoho dne jí na chodbě televizní budovy pozval na kávu, ale ona ho odmítla. Prý v tom tehdy hrálo roli i vědomí onoho věkového rozdílu. Michal se nevzdal a napodruhé to vyšlo. Tehdy se jednalo o jistou společenskou akci. Oba si tam spolu začali povídat a zjistili, že mají hodně společného.

„Přišlo mi, že mu je sice 24 let, ale mentálně je podstatně starší,“ poukazovala moderátorka na to, jak jí tehdy kolega připadal. Ačkoliv se pak už se svým vztahem příliš netajili, média je oficiálně „odhalila“ až v únoru následujícího roku v jednom nákupním centru. Působili jako spokojená rodinka: Lucie, Michal a syn Lucas. Mladý moderátor byl opravdu zamilovaný.

V době, kdy spolu ještě nebydleli, poprosil svoji novou přítelkyni o fotku. „Jednoho dne se rozrazily dveře a v nich stála Lucka se svojí fotkou v nadživotní velikosti,“ líčil.

Pověsil si ho do ložnice a když s Lucií nemohl být, díval se alespoň na tento její „billboard“.

Měli pro sebe jen krásná slova.
Měli pro sebe jen krásná slova.

Získal si srdce jejího syna

V květnu roku 2013 to Michal myslel se vztahem natolik vážně, že v Pařížské ulici koupil zásnubní prsten. Oba pro sebe měli jen samá krásná silná slova. Michal si získal i srdce malého Lucase, i když měl obavy, jak se mu bude zamlouvat. „Děti zkrátka ničím a nijak neošidíte, ty to mají čistě nastavené a reagují bezprostředně,“ věděl.

„Brácha má syna v podobném věku, jako je Lucas, a kdykoliv je příležitost, hraji si s ním. Nakonec jsem byl z reakce Lucase na mě mile překvapený.“ Oba vycházeli skvěle i se svými potenciálními tchyněmi. „Když jsem našim Míšu představila, hned si rozuměli,“ prozradila Lucie, zatímco o Michalově mamince řekla: „Máme podobné názory na životní styl, módu a samozřejmě rodinu.

Obě rády budujeme takové to teplo domova, rodinné zázemí. Zkrátka se na život díváme stejně, což je skvělé.

Mohu říci, že lepší budoucí tchyni jsem si nemohla přát.“

V rodinném kruhu se už pomalu domlouvala svatba.
V rodinném kruhu se už pomalu domlouvala svatba.

Nejprve krize, potom konec pohádky

Všechno vypadalo ještě růžověji, když po dovolené v Chorvatsku přišla Lucie znovu do jiného stavu. Zdálo se, že s druhým potomkem bude mít více štěstí a že dítě přijde od začátku do úplné rodiny. I po narození dcerky Lindy se Michal projevoval jako dobrý potenciální otec. Lucii překvapilo, když přišel do porodnice a hned chtěl miminko přebalovat a koupat.

„To malé dítě se vůbec nebál vzít do rukou,“ chválila si. „Mnozí muži to nedělají, protože mají strach.“ Štěstí ale už moc dlouho netrvalo. Mezi Lucií a Michalem narůstala krize. Snažili se jí řešit, naplno se ale ukazovala partnerova nezralost.

„Opakovaně jsem se do vztahu vracel, ale činit tak vlastně jen a pouze kvůli naší malé princezně prostě nemělo cenu,“ řekl moderátor natvrdo po rozchodu, který šokoval veřejnost. Za vším ale byla údajně jeho odhalená nevěra, po které hrdé Lucii došla definitivně trpělivost. Ani vztah s otcem druhého dítěte tak krásné blondýnce nevyšel a pravdu měli ti, kdo na to od začátku poukazovali.

Naštěstí se Lucie a Michal ukázali být alespoň odpovědnými rodiči a domluvili se ohledně výchovy společné dcerky bez toho, aby jim to musel určovat soud.

Vypadalo to na dvojici snů. Ty sny se ale rozplynuly.
Vypadalo to na dvojici snů. Ty sny se ale rozplynuly.

Po skandálu ho vyhodili z práce!

Po rozchodu s Lucií se Michalův osud odvíjel všelijak. Má sice novou přítelkyni, a to ne ledajakou: chodí s úspěšnou tenistkou Karolínou Plíškovou (24). Už se ale spekulovalo i o tom, že v jejich vztahu není všechno úplně zářivé. Po pracovní stránce si ale moderátor pohoršil.

Kvůli pubertálnímu chování na filmovém festivalu v Karlových Varech dostal padáka v prestižní redakci a nyní našel nové místo až v Bratislavě.

Alespoň se s ním Lucie už nemusí potkávat na chodbách stejné budovy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...