Lucie Borhyová: Strach z rozchodu?

Moderátorka Lucie Borhyová (40) nezvykle hubne. Je za tím snad její utajovaný přítel Michal Smečka (30)? Moderátorka Lucie Borhyová má nejspíš nervy na pochodu. Mohlo by se zdát, že je šťastně zamilovaná do svého firemního společníka Michala Smečky a nic jí nechybí.

Iternet zásobuje fotografiemí, na kterých si plnými doušky užívá dovolenkování u moře a není pochyb o tom, s kým. Až zarážející však je, jak je blonďatá sexbomba poslední dobou štíhlá. Dříve to byla žena spíše plných tvarů, která váhu nijak upjatě neřešila.

Také vás může zajímat ...

Najednou je z ní ale takřka hubená modelka. Co se s Borhyovou děje? Co že ta změna? Nezačala snad hubnout ze strachu, aby nepřišla o svou lásku? Mohla by ji strašit zkušenost z minulosti. Když čekala dcerku Lindu (4) a nabraha kila, její tehdejší partner, otec dítěte, sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) ji začal podvádět a následoval rozchod.

Moderátorku by tak snadno mohly sžírat obavy, že pokud nebude dokonalá, muže si neudrží. Byla by ale tohle správná cesta? Vždyť by ji partner měl mít rád především pro její duši a pár gramů navíc by rozhodně neměl být důvod k rozchodu.

Možná ale Lucie po zkušenostech nechce nic nechávat náhodě. Ať už je to ale jakkoli, s hubnutím by to určitě neměla přehánět, aby nedopadla třeba jako Eliška Bučková (28), která bojuje s anorexií. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...