Lucie Borhyová: Svatba ji rozplakala

Během takovýchto událostí by měli nejbližší příbuzní zářit štěstím. Ovšem moderátorka televizních zpráv LUCIE BORHYOVÁ (40) během svatby mladšího bratra OSKARA (29) potlačovala slzy a smutek. Na fotkách se sice snažila zářit štěstím, nicméně všem bylo jasné, jaké má trápení.

Sama se totiž ještě k oltáři nikdy nedostala a vypadá to, že ani v blízké době nenastanou v této věci žádné změny. Přitom by to krásné blondýnce ve svatebních šatech náramně slušelo. Bohužel to v jejím životě bude v tuto chvíli naprosto naopak a spíš se snaží tajit bolestivý rozchod.

Také vás může zajímat ...

Utajený rozchod

Začalo se spekulovat o tom, že se moderátorka rozešla se svým manažerem MICHALEM SMEČKOU (30). Podle zdrojů z jejího blízkého okolí už jim vztah údajně delší dobu nefungoval a každý očekával od budoucnosti něco jiného.

Borhyová se podle fotografií na sociálních sítích prezentuje jako nezadaná. Pracovně jim to dále klape, takže se pravděpodobně jednalo o klidný rozchod bez emocí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...