Lucie Borhyová: Už svou lásku netají

Dočkala se, letos určitě neuschne

Přestože byla LUCIE BORHYOVÁ (39) přistižena už v září loňského roku, jak se líbá v autě se svým obchodním partnerem MICHALEM SMEČKOU (29), o svém soukromí stále mlžila a k nové lásce se nechtěla přiznat. Teď už je ale všechno venku. Moderátorka na 1. máje zveřejnila snímek, jak čeká pod rozkvetlým stromem na polibek.

K němu pak přidala popisek: „Já čekám…“ Dočkala se a je jasné, že letos určitě neuschne.

Práce se neštítí

Na jedné z fotografií, kterou zveřejnila, je s ním dokonce v objetí. Lucie a Michal, kteří spolu podnikají ve spo lečném projektu LuckyBe, vyrábějícím náramky, vypadají šťastně zamilovaní. Smečka je navíc v porovnání s Lucčiným bývalým přítelem MICHALEM HRDLIČKOU (28) pořádný pracant. Kromě svého podnikání totiž působí také jako koncipient v advokátní kanceláři.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...