Lucie Borhyová: Veřejně přistižena

Zdá se, že všem tajnostem je konec. Moderátorka Lucie Borhyová (40) se konečně ukázala na veřejnosti se svým novým přítelem. Je jím podnikatel Michal Smečka (30), kterého se Lucie snažila dva a půl roku tajit, i když spekulace byly na světě už delší dobu.

Také vás může zajímat ...

Teď je pár oficiálně potvrdil. Ukázali se totiž společně v jednom nákupním centru v Praze a oba šli ruku v ruce. Lucie Borhyová je známá tím, že si vždy vybírá mladší partnery. Poslední vážný vztah měla s moderátorem Michalem Hrdličkou (30) a vztah se rozpadl.

Lucii se Michal zdál údajně příliš dětinský, jeho pro změnu nebavilo to, jak ho Borhyová sekýruje, tak si raději sbalil kufry. Současný přítel Borhyové je také o 10 let mladší než ona, takže se zdá, že se z předchozích vztahů příliš nepoučila. Jak dlouho jí vztah vydrží tentokrát?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...