Lucie Borhyová: Zahání úzkost ze stárnutí?

Nedávno oslavila čtyřicáté narozeniny, ovšem chová se, jako kdyby jí bylo dvacet. Lucie Borhyová (40) je po rozchodu s Michalem Hrdličkou (29) jako utržená ze řetězu a vyžívá se ve zveřejňování snímků, které nemají daleko k lehké erotice.

Také vás může zajímat ...

„Nešla bych za hranu toho, co bych sama nechtěla,“ prohlásila Lucie. Spíš to ale vypadá, že si tak trochu kompenzuje svůj věk a žadoní o pozitivní komentáře od fanoušků. Nepřehlédnutelné je také to, že už si tolik nehlídá své soukromí.

Naopak je velmi aktivní na sociálních sítích. Jediné, koho neukazuje, je její mladší partner Michal Smečka (29). Že by se snad bála, aby ho neulovila nějaká jiná, mladší žena? Borhyová totiž v životě s muži moc štěstí nezažila a je tak jasné, že se musí mít na pozoru, aby jí milého zase nějaká nevyfoukla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...