Lucie Gelemová: Chce mu ze života vymazat i děti?

Pro slávu a peníze jde jeho milenka téměř přes mrtvoly!

Jeho vztahy s okolím se pomalu vymykají kontrole. Felix Slováček (75) ztratil nejenom hlavu, ale začíná pomalu ztrácet i svou rodinu. Drsná slova o Lucii Gelemové (35) vypustil do světa jeho syn.

Když se provalilo, že saxofonista Felix Slováček (75) podvádí svou manželku Dádu Patrasovou (62) s neznámou malířkou Lucií Gelemovou (35), každý jen smál a říkal si, že je to jen jedna z nekonečné řady, které skončily v jeho posteli.

Také vás může zajímat ...

Lucie ale ucítila, že se prostřednictvím něj dostane k vytoužené slávě a drží se hudebníka jako klíště. Slováček se v jejích rukou pomalu začíná stávat loutkou, která přestává mít vlastní hlavu. Milostné radovánky a svlékání do spodního prádla na veřejnosti mu ubírají na kreditu a dělají z něj dokonalý terč posměchu .

Lucie ale stále nemá dost a začíná bodat do míst, které budou Felixe jednou pořádně bolet. Ničí mu totiž vztah s vlastními dětmi! „Přijde mi, že chce být vidět za každou cenu,“ promluvil o její urputnosti Felix Slováček ml.

(34). Ten sice připouští, že ho má možná i trochu ráda, ovšem s jasnými úmysly. Její nepříliš povedené obrazy by se totiž nikdy do výstavních hal nedostaly nebýt Slováčka a jeho kontaktů. Vůbec nejhorší je ale to, že mladý Felix cítí, že ho chce Gelemová od otce odtrhnout.

„Žárlí na mě i na Aničku. Vyčítá třeba tátovi, že proč není s ní, ale s námi,“ dodal nadějný hudebník, pro něhož je situace velmi nepříjemná, jelikož ví, že s ní nic nenadělá. Pořádek v životě si musí udělat jeho otec.

Do té doby ho ale můžou děti taky zavrhnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...