Lucie koupila nový dům za 24 milionů

Porozvodové nadšení zpěvačky Lucie Vondráčkové (40) pro nákup nemovitostí neutuchá a tentokrát má její počin velice praktický ráz.

Také vás může zajímat ...

Koupila totiž v jižní části Prahy, na Libuši, velkou vilu s menším domkem na zahradě za 24 milionů korun! Do domu, poblíž školy jejích dětí, už se také s oběma syny nastěhovala a už sem pravidelně dojíždějí i její rodiče, Jiří Vondráček (69) a Hana Sorrosová (61), když musí Lucie pracovně pryč.

Vilky v této části Libuše jsou obklopeny hradbou paneláků, které neskýtají zrovna úchvatné panorama, ale zato je vila i při pohledu zvenčí velmi prostorná. Zpěvačka si zjevně vybírala podle blízké britské školy a školky, kam její kluci docházejí. Peněz má dost, vždyť odmítá nabídky na role v populárních seriálech…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...