Lucie Polišenská: Je korpulentní a je jí to fuk

Talentovaná hvězda seriálu Slunečná si skutečnost, že není štíhlá jako laňka, příliš nepřipouští.

Ba naopak, spíš si ji pochvaluje, v herecké profesi je výhodou být jiná. Tam, kde štíhlé princezničky neuspějí, ona roli dostane. „To víte, že mi spousta lidí říkala, abych na DAMU nechodila, protože jsem tlustá,“ usmívá se sympatická herečka. „Nedělá mi problém si ze své postavy udělat srandu, ale musí to mít smysl,“ ujišťuje.

Také vás může zajímat ...

Vysvětluje, že takzvaně při těle je celá její rodina, a tak Lucie ví, že nikdy nebude jako proutek. Trápit se a zasvětit zbytek života peklu s dietami je pro ni ztrátou času. „Nikdo neřeší, že spousta modelek bere herečkám práci, a přitom jsou příšerné,“ konstatuje s tím, že ona sama by se přece také nesvlékla do plavek a nepochodovala po přehlídkovém molu, protože by to bylo krajně nevhodné.

Narážek na svou korpulentní postavu si jako malá vyslechla snad až příliš. Časem se ke zlým slovům postavila čelem. „Občas jsem si vyslechla, že jsem tlustá kráva,“ krčí rameny s tím, že dotyčný hrubián vzápětí dostal ránu. To je také jedna z výhod nekonfekční postavy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama